Recording, Mixing & Mastering

Запишемо та виконаємо!

Запис вокалу та "живих" інструментів, редагування, реампінг, створення аранжуваннь, зведення, мастеринг, написання музики до фільмів та спектаклів. Запис ексклюзивних гітарних партій, виїзний звукозапис.

Приїдемо та пришлемо!

Ми працюємо як в "очному", так і в дистанційному режимі. Ви завжди зможете надіслати нам свою композицію й наші спеціалісти оцінять вартість роботи, обговорять всі деталі, й після узгодження ми приступаємо до виконання роботи.

Аранжування

Ми допоможемо вам створити аранжування, підібрати стиль, саунд і зробити пісню впізнаваною, враховуючи всі ваші побажання. Наші роботи звучали на різних каналах ТВ і радіостанціях в нашій країні і за кордоном.

Для цього вам потрібно надіслати нам вашу пісню, заспівану вами під гітару чи фортепіано з докладним поясненням ваших побажань. У процесі створення аранжування ми будемо поетапно здійснювати “примірку” пісні, щоб уникнути небажаної “непотрібною” роботи.

Зведення

Я пропоную вам зведення треків, де б ви їх не записали.

masterPic

В результаті ви отримаєте професійно звучний аудіо трек. Аналогове зведення виконується в Pro Tools 10HD, 192 in / out, Neve 8816 summing mixer.

Для цього ви повинні надіслати треки однакової довжини від «нуля» із зазначенням темпу і з однаковою bit depth і sample rate. Переконайтеся, що всі треки оцифровані з рівнем не більше -6db, щоб уникнути обмеження і спотворення. Ці артефакти в процесі відомості не можуть бути видалені.

Всі треки повинні бути «сухими» без реверберації і ефектів. Але якщо передбачаються які-небудь творчі елементи в звуці (фільтри, ефекти затримки та ін.), то опишіть максимально точно ваші побажання і висилайте їх у всіх подробицях разом з аудіо файлами.

У перебігу 3-5 днів ви отримаєте демо тривалістю 100 сек будь-якого фрагмента музичного твору для попереднього прослуховування , після чого ви можете вислати мені свої критичні зауваження чи побажання . Після закінчення роботи при оплаті 100 % ви отримаєте музичний трек в будь-яких форматах: AIFF , WAV – 16/24/32 bit , 41,1 / 48 / 96 kHz без майстер еквалайзера і компресора, а так само мінус і « плейбек » (при необхідності).

Завантажити

Мастеринг

МАСТЕРИНГ – це фінальна стадія роботи над музичним твором.

masterPic

Це процес підготовки і перенесення записаною й зведеної фонограми на будь-який носій для подальшого розмноження ( вик ) . Для цього вам необхідно надіслати музичну композицію у форматах AIFF , WAV 16-32 bit / 44,1-96 kHz c RMS не більше -12-13 db . Протягом 2-3 днів ви отримаєте демо будь-якого фрагмента тривалістю 100 сек. , А після 100% оплати отримаєте весь трек в будь-яких форматах.

Завантажити

Студія

ОБЛАДНАННЯ

SOFT:

Pro Tools 10 (licen.)

RECORDER:

Pro Tools HD2, Mac Pro,
Digidesign 192 in/out.

PLUGINS:

Bomb Factory, Waves, MsDSP, Duy,
T-Raks, Lexicon etc.

OUTBOARD GEAR:

Universal Audio 6176 (2), Focusrite ISA 828, Joemeek VC3Q (2),
DBX 160 SL compressor/limiter,
Aphex 204 Aural Exciter.

CONSOLE:

Neve 8816 Summing Mixer.

MICROPHONES:

AKG C-12 (vintage tube, 1956), Neumann M-149 (tube), Telefunken AR-70 (tube, stereo), Shure SM57, Beta57, Beta 91 (USA, Mex.) — 6 шт, Senheiser e914 (2), Senheiser MD421 (2), AKG 412 (1), Audix C112B (matched pair).

DRUMS:

TAMA StarClassic (1989) 22′, 18′, 16″, 14′, 12″. 10′.

CYMBALS:

Zildjian Avedis + K-custom.

GUITARS:

Fender Stratocaster American Deluxe, PRS McCarty, Ibanez JEM7, Ibanez Sustainer.

GUITAR COMBO & PRE:

KEMPER Profiling Amplifier, Marshall, Fender Blues Junior, Torque TR50, Huges & KetNer Pre.

Зразки

Наша Команда

Якщо вам необхiдно доповнити вашу музичну композицiю будь-якою партiею (бэк-вокал, барабани, рояль, гiтари в усiх стилях, у т.ч. акустичнi, мiдною або струнною секцiею та iн., ми надамо вам таку послугу iз залученням професiйних музикантiв.

МУЗИКАНТИ:

Михайло Лишенко – рояль, клавiшнi

Дмитро Литвиненко - барабани та перкуссiя

Андрiй Карачун – гiтара,
акустична гiтара

Денис Швець - барабани

Роман Даниэльс – гiтара

Яков Цветинський – труба, флюгельгорн

Павло Сидоренко- гiтари

Контакти

form
+38 067 772 03 24
+38 050 676 02 45
+38 063 480 74 07
skype: andrey.karachun
e-mail: m3sound@gmail.com